Skynda fynda! Underbara UGG på Campadre!!! Jag älskar de jag har! (höga och mellanhöga i tyg och korta i skinn)
Jag köpte dessa till mig:
och dessa till småtjejerna =)
TIPSET V. 38
25% på dyraste varan + 10% på resterande KLICKA HÄR
30% på höstfavoriter KLICKA HÄR
30% på jackor & kappor KLICKA HÄR
50% på tallrikar KLICKA HÄR
6 kommentarer
Nu börjar din och Victorias blogg bli lite väl lika…;)
Haha, jasså!? Har hon också tipsat om Uggs idag? Ja vi är flitiga Campadre konsumenter med samma smak så risken är nog övervägande stor!
Ja så det blir liksom dubbla doser av Campadre så nu klickade jag också hem ett par Uggisar, roooosa blev det och ett par flufftofflor. Ha en underbar resa, själv får jag leva på mina 2 veckors minnen från Sicilien i början av sommaren.
Kram
Stina
Så snygga! Och sköna de ser ut att vara! 🙂
Kram Ida
Snälla söta Åse, det är ditt ”fel” att jag också prenumererar på Campadre…och jag verkar urduktig på att shoppa direkt på morgonen när jag kollar mailen. Det visste man inte för då är ju inga vanliga butiker öppna – haha.
Idag slog jag till på ett par rosa låga UGGs till mig själv. Kommer att bli så snyggt till tajta jeans.
Haha :)) härligt!!